8 stycznia 2018 Udostępnij

Jeansowe ogrodniczki to jest to!

Jeansowe ogrodniczki były modne w latach 90-tych. Miała je w szafie każda młoda dziewczyna, ale dojrzała kobieta. Są wygodne, praktyczne i stylowe. Obecnie ogrodniczki wracają do łask. Noszą je wszyscy, nawet gwiazdy telewizji. Z czym je nosić i na jaką okazję?

Ogrodniczki – zalety

Jeansowe ogrodniczki są niezwykle praktyczne! Posiadają kieszenie, są wygodne, łatwo dopasować do nich resztę stroju. Można stworzyć kreację sportową lub wręcz przeciwnie elegancką – wszystko zależy od dodatków, butów oraz pozostałej odzieży.

Ogrodniczki mogą być uszyte ze zwykłego jeansu, mogą być przetarte, wykreowane jako znoszone, posiadać dziury, kieszenie, podwinięte nogawki, nogawki krótkie, o długości 7/8 lub całkiem długie proste lub z rozszerzanymi nogawkami. Mogą być także dobrze dopasowane do figury lub luźne, wyglądające na za duże. Wybór jest bardzo duży. Należy jednak oczywiście je przymierzyć przed kupnem, bowiem nie wszystkie ogrodniczki będą idealnie leżeć na nas.

Na sportowo

W ogrodniczkach wygodnie będzie robić zakupy, spacerować z dzieckiem lub wyjść z psem, a także jeździć na rowerze, czy wybrać się po prostu na wycieczkę poza miasto. Jeans ładnie komponuje się białymi bluzkami, czy podkoszulkami, a także z innymi kolorami i wzorami, np. paskami. Pod ogrodniczki można ubrać także koszulę bez wzorów lub w kratę, a nawet w kwiaty. By nadać sportowego wyglądu wybierz sportowe buty: trampki lub adidasy oraz sportową torbę lub mały plecak. Jeśli pogoda jest zmienna w pasie można przewiązać bluzę lub koszulę.

Bardziej elegancko

By prezentować się bardziej elegancko ogrodniczek z długimi nogawkami można ubrać eleganckie szpilki lub buty na koturnie i dobrać do tego bardziej wyjściową torebkę. Pod ogrodniczki można ubrać koszulę z kołnierzykiem, dobrać elegancki kardigan. Wybór tu jest duży, gdyż jeans jest materiałem, do którego pasuje wiele kolorów i materiałów. Jeśli nie posiadasz ich w swojej szafie na następny sezon musisz je mieć! Są niezawodne, wygodne i po prostu urocze.