20 lutego 2018 Udostępnij

Bielizna, która przypadnie do gustu mężczyznom

Generalnie rzecz ujmując niektóre kobiety lubią chodzić w stringach, inne w figach, jeszcze inne wolą szorty, tutaj dowiecie się tego, co mówi o was bielizna jaką nosicie. Poza tym panie mają także przeróżne upodobania, jeśli chodzi o biustonosze, ale czy zastanawiałyście się kiedyś, co na ten temat myślą mężczyźni? Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący tego jaką damską bieliznę mężczyźni lubią najbardziej. Przeczytaj go koniecznie!

Ankieta przeprowadzona przez AskMen.com

Zacznijmy od tego, że Amerykański serwis AskMen.com zapytał 2700 mężczyzn o to, jaki rodzaj damskiej bielizny kręci ich najbardziej. A oto wyniki ankiety, na pierwszym miejscu jest model biustonosza. Okazuje się, że aż 31% mężczyzn stwierdziło, że stanik, który powiększa rozmiar piersi jest według nich najbardziej atrakcyjny. Dlatego Panie o niewielkim biuście mogą zatem odetchnąć z ulgą. Poza tym tuż za push-upem znalazł się miękki stanik, podkreślający naturalny kształt piersi. Natomiast trzecie miejsce należy do seksownie odsłaniającej biust balkonetki. Okazuje się, że staniki bez ramiączek i sportowe topy najwyraźniej nie robią na zbyt wielu mężczyznach wrażenia.

Dlaczego push-up?

Przede wszystkim dlatego, że mężczyźni są wzrokowcami. Dlatego fakt, że stanik typu push-up zajął pierwsze miejsce nie powinien więc nikogo szokować. Mało tego, ponad połowa ankietowanych przyznała, że zdaje sobie sprawę, że taki stanik powiększa piersi, które w rzeczywistości nie muszą być zbyt imponujące, ale im to nie przeszkadza. Poza tym okazuje się, że dla 12% mężczyzn to powód, dla którego nie lubią tego typu biustonoszów u kobiet.

Bielizna

Generalnie rzecz ujmując kobiety nie przepadają za stringami. Pojawia się pytanie dlaczego? No cóż, bo są po prostu niewygodne. Oczywiście Panie zdają sobie jednak sprawę z tego, że mężczyźni uwielbiają skąpą bieliznę. Ale na szczęście na drugim miejscu znalazły się ulubione majtki kobiet – klasyczne, zabudowane figi. Rzecz jasna to zastanawiające, że wspięły się one wyżej niż figi wycięte. Natomiast zdecydowana mniejszość ankietowanych mężczyzn wskazała na szorty.

Czy jesteście zaskoczone?

Większość Pań zapewne będzie zaskoczona takimi wynikami badań, ale to całkiem naturalne, ponieważ od zawsze było wiadomo, że gusta oraz tok myślenia kobiet i mężczyzn bardzo się od siebie różni. Poza tym kobiety są o wiele bardziej krytyczne wobec siebie niż mężczyźni, którzy po prostu często nie dostrzegają rzeczy, na które kobiety mogą obsesyjnie zwracać uwagę.